40'' ARÇELİK VESTEL SUNNY SVS400a79 rev.1 a-b-c-d type SN040DLD12AT022
  • Döviz Kurları:
https://b2bpoke.com/web/image/product.template/4262/image_1920?unique=fb9d414
(0 incele)
Giriş Yap fiyatı gör
Satış için Uygun Değil
  • MARKA
  • Garanti
  • Üretim Yeri
  • Uyumlu TV Marka
  • Televizyon Ekran Boyutu
  • Mercek
  • TV Yedek Parça Ürün Tipi
Bu kombinasyon mevcut değil.
Stokta kalmadı
Geçersiz e-posta
Ürün tekrar stoğa girdiğinde sizi bilgilendireceğiz.
Stok Miktarı : 0 Adet
İstek listene eklendi
Stok Kodu :
3288
Barkod :
Paylaş:
SUNNY SN040DLD12AT022-TMF,  SN040DLD12AT022-SMF
A40-LB-5333 & SN040DLD12AT022 &A40-LB4329 &40PFL3107
SVS400A79_4LED_A-TYPE_REV01 94V-0 1316A
SVS400A79_4LED_B-TYPE_REV01 94V-0 1316A
SVS400A79_5LED_C-TYPE_REV01 94V-0 1316A
SVS400A79_4LED_D-TYPE_REV01 94V-0 1316A
MARKA ARÇELİK
Garanti 12 Ay
Üretim Yeri Yerli Üretim - Türkiye
Uyumlu TV Marka ARÇELİK VESTEL SUNNY
Televizyon Ekran Boyutu 40"